
dm България и Стартер ще те зарадват със страхотни летни награди в новата си игра
Включи се, като отговориш на въпрос в официалната фейсбук страница на Стартер всеки делничен ден до 8 август. Симо и Богдана ще задават всеки ден по един въпрос на тема слънцезащита, а трима от вас ще имат възможността да спечелят от dm комплект, който съдържа: термочанта, плажна кърпа, SUNDANCE слънцезащитен крем SPF 50 и SUNDANCE слънцезащитен крем за деца SPF50.
За поредна година dm България подкрепя мисията на фондация „Живот със Синдром на Даун“ с дарителска кампания, която се провежда онлайн, в Моят dm-App и във всички dm магазини. dm отделя 0,20 лв. от покупката на всеки слънцезащитен продукт на dm марката SUNDANCE за каузата на „слънчевите деца“. Периодът на кампанията е от 01.06. до 31.08.2025 г.
Събраните средстава ще се предоставят за проекти по адаптирано плуване, арт терапия, музикотерапия, пиано и тенис, които фондацията развива, за да помага на деца със Синдром на Даун. Пълна инфорамация има на сайта на dm.
dm-drogerie markt принадлежи към най-големите вериги дрогерийни магазини в Централна и Източна Европа. Днес марката dm е представена в 14 страни в Европа. В България dm присъства от 2009 г., когато е отворен първият магазин във Видин. Към днешна дата магазинната мрежа се състои от 119 магазина в 44 града, а служителите на компанията са близо 1500. Асортиментът на dm обхваща близо 16 000 дрогерийни стоки като изключително голям брой козметични продукти, парфюмерия, бебешки продукти, стоки за дома, храна за домашни любимци и много други.