
Цецо Елвиса представя новия си прочит на любимата на поколения българи песен "Блажени години". Аранжиментът е дело на китариста на Лили Иванова Иван Йорданов - Чери, а видеото към парчето е заснето от лайв изпълнение от режисьора Даниел Бинев.
На предстоящия концерт на Цецо Елвиса и бенд на 10 май в столичен клуб публиката ще може да чуе кавъра на "Блажени години" на живо, както и да преживее магията на „Златните евъргрийни“ . Специален гост на това вълнуващо събитие ще бъде легендата на българската сцена Мими Николова – присъствие, което ще направи тази вечер още по-уникална! Публиката ще може да се н аслади на живо на хита на всички времена "Замълчи, замълчи" от култовия филм „Любимец 13“!
„Златните евъргрийни“ не е просто концерт, който докосва сърцето с любимите песни на легенди като Елвис Пресли, Франк Синатра, Том Джоунс, The Beatles, Рей Чарлз и още много велики имена, оставили незаличима следа в историята на музиката. Това е едно уникално винтидж преживяване за ценители на вечните класики. Вечер, пълна с магия, носталгия и красота. Голям бенд, ''златни'' мелодии и атмосфера, която не бива да се пропуска.
Билети може да намерите в мрежата на Eventim.